FREE-AIR koduleht

+372 5559 5910 info@free-air.ee

Menu

Seinad

Metallprofiil seinad

Metallseinad võivad olla kombineeritud klaasi või kipsi paneelidega vastavalt kliendi valikule. Matallprofiil on metallist karkass, mille sisse on paigaldatud klaastahvel. Paketid on projekteeritud moodulitena, seetõttu on neid lihtne paigaldada ja lihtne hilisema kasutuse käigus vajadusel teisaldada. Vaheseinte kujundus ning moodulite laiused, kõrgused ja jaotused vastavalt kliendi soovidele.

Mettalprofiil_sein (1)

Kipsseinad

Kipsseinad on kõige lihtsam lahendus. Seinte valmistamiseks kasutatakse kipsplaate, mille vahele on paigaldatud soojustus. Kipsseina eelised on hea helikindlus (tänu soojustusvillale) ja tulekindlus. Seinte ehitamine on lihtne ja samuti on võimalik viimistluses kasutada erinevaid värvitooneja erinevaid materjale seinakattes ning sein on kergesti hooldatav.

Puitkarkass seinad

Puit+klaas on ehituselt samasugune nagu metall+klaas kuid karkassi valmistatakse puitvineerist moodulitena, seetõttu on neid lihne paigalda ja lihtne hilisema kasutuse käigus vajadusel teisaldada. Vaheseinte kujundus ning moodulite laiused ja kõrgused vastavalt projekteerija või kliendi soovidele. Vaheseinte kujundus ning moodulite laiused ja kõrgused vastavalt kliendi soovidele.

Puitkarkass_sein2
Puitkarkass_sein1

Täisklaasseinad

Täisklaasist vaheseinasüsteem on projekteeritud klaasmoodulitena. Klaasi pind võimaldab maksimaalset vaadet ning profiil ümbritseb klaasseina ainult ülevalt , alt ja vajadusel külgedelt. Vertikaalsed profiilid klaasmoodulite vahel puuduvad.

klaassein